• ul. Prof. Michała Bobrzyńskiego 19
    Kod pocztowy: 30-348 Kraków

  • Telefon: +48 798 778 419
    e-mail: instalmax@onet.pl

  • Czynne całą dobę
    Pon - niedz: 6:00 - 00:00

Wymiana, montaż wodomierza

Działamy szybko i zostawiamy po sobie porządek.

Wymiana i montaż wodomierza

Każde urządzenie, które coś mierzy ma określony maksymalny zakres. Gdy licznik zbliża się do górnej granicy, trzeba pomyśleć o jego wymianie. Tak dzieje się w przypadku wodomierzy. Za zgodą dostawcy wody i po skompletowaniu dokumentów, można przystąpić do działania.

Oferujemy wymianę i montaż wodomierzy na terenie miasta Kraków. Zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi. Pracujemy zgodnie ze standardami administracyjnymi. Wiemy czego oczekują spółdzielnie i wspólnoty lokatorskie.

Po wykonaniu montażu przez hydraulika, instalacja jest szczelna, licznik działa poprawnie, dostosowując prędkość do ciśnienia wody i zakresu jej używania. Zakładamy wodomierze na ciepłą i zimną wodę. Montujemy je w taki sposób, by odczyt naliczonych wartości był szybki i wygodny. Uważamy, że komfort korzystania z wodomierzy oraz gwarancja ich poprawnego mierzenia przepływu wody jest podstawą tej usługi.

Zachęcamy do skorzystania z naszego pogotowia hydraulicznego, które pomoże załatwić dokumenty, poprawi wadliwy montaż lub założy liczniki wody od początku.