• ul. Prof. Michała Bobrzyńskiego 19
    Kod pocztowy: 30-348 Kraków

  • Telefon: +48 798 778 419
    e-mail: instalmax@onet.pl

  • Godziny otwarcia:
    Pon - niedz: 8:00 - 22:00

Nasze Usługi

Nasze podejście do drobnych usterek i awarii jest równie poważne jak do tych większych. ;-)

Instalacje wodne

Wykonujemy kompleksowe instalacje wodne w domach, mieszkaniach, obiektach handlowych i komercyjnych, urzędach i innych budynkach w Krakowie i okolicach. Profesjonalne usługi hydrauliczne, niskie ceny, najwyższa jakość. Bezpłatna wycena, skontaktuj się już dziś!
Czytaj więcej

Instalacje kanalizacyjne

Profesjonalne instalacje kanalizacyjne, odprowadzanie ścieków sanitarnych. Projektowanie, wykonawstwo, naprawy instalacji. Pogotowie kanalizacyjne – Kraków i okolice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zleć nam naprawę instalacji kanalizacyjnej i ciesz się solidnie wykonaną usługą.
Czytaj więcej

Instalacje centralnego ogrzewania

Kompleksowe usługi hydrauliczne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania: montaż kaloryferów, pieców dowolnego rodzaju, urządzeń grzewczych. Zapraszamy do kontaktu. Atrakcyjne ceny, usługi realizowane na terenie całego Krakowa. Szybkie terminy realizacji.
Czytaj więcej

Wymiana i naprawa zaworów

Wymieniamy i naprawiamy nieszczelne zawory na terenie całego Krakowa, o każdej porze dnia i nocy. Wezwij nasze pogotowie hydrauliczne i ciesz się komfortem, jaki potrafi zapewnić wymieniony lub naprawiony zawór w instalacji hydraulicznej. Naprawiamy także zawory i instalacje przemysłowe.
Czytaj więcej

Naprawa i wymiana Baterii

Cieknący kran? Zepsuta bateria? Dla nas to żaden problem! Skontaktuj się z nami, przyjedziemy, wymienimy lub naprawimy baterię, robiąc to szybko, profesjonalnie i niedrogo. Kompleksowe usługi hydrauliczne w zakresie naprawy i wymiany baterii oraz armatury łazienkowej. Najniższe ceny w Krakowie.
Czytaj więcej

Wymiana lub naprawa zlewu

Chcesz wymienić zlew? Szukasz fachowca do naprawy zlewozmywaka? Skorzystaj z naszych usług, które świadczymy na terenie całego Krakowa i okolic. Montaż i instalacja, naprawa i wymiana zlewów w lokalach mieszkalnych i użytkowych. Szybkie terminy, kompleksowa realizacja.
Czytaj więcej

Wymiana i naprawa WC

Zatkana toaleta lub zepsuta spłuczka już nie będą problemem! Wezwij nasze pogotowie hydrauliczne i odzyskaj komfort posiadania sprawnej toalety. Wykonujemy także wymiany toalet na terenie całego Krakowa. Profesjonalne usługi, szybka realizacja, długoletnia niezawodność!
Czytaj więcej

Montaż pralek, zmywarek

Kopiłeś nową pralkę lub zmywarkę? To świetnie! My zajmiemy się instalacją. Kompleksowy montaż pralek, zmywarek i urządzeń AGD korzystających z instalacji wodnej. Usługi hydrauliczne w Krakowie i okolicach. Dostępne 24/7. Zadzwoń już dziś!
Czytaj więcej

Wymiana i montaż wodomierza

Wodomierz to obowiązkowy element każdej instalacji wodnej. Skorzystaj z usług certyfikowanej firmy, świadczącej usługę montażu lub wymiany wodomierzy w obiektach mieszkalnych i komercyjnych w całym Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Czytaj więcej