• ul. Prof. Michała Bobrzyńskiego 19
    Kod pocztowy: 30-348 Kraków

  • Telefon: +48 798 778 419
    e-mail: instalmax@onet.pl

  • Czynne całą dobę
    Pon - niedz: 6:00 - 00:00

Instalacje kanalizacyjne

Zawsze stawiamy na jakość i uczciwość naszej pracy.

Instalacje kanalizacyjne - serwis / montaż

Wykonujemy instalacje kanalizacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Jej najważniejszym zadaniem jest odprowadzenie ścieków z budynku.

Charakterystycznymi cechami kanalizacji są nieprzyjemne konsekwencje, jeśli montaż jest niepoprawny lub coś się zepsuje. Druga wada to fakt, że do części systemu jest bardzo utrudniony dostęp, wymagający np. burzenia ścian. W związku z tym zalecamy po pierwsze wykonanie projektu, aby łatwiej i precyzyjniej wykonać instalację. Kolejną kwestią jest zlecenie montażu fachowcom, tu hydraulik Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.

Podejścia kanalizacyjne, piony kanalizacyjne, czy przewody odpływowe to nasza codzienność. Doświadczenie wynikające z usuwania usterek oraz wykonywania montażu, pozwala nam unikać nieodpowiednich rozwiązań, by Państwa komfort życia nie był zakłócany. Pomagamy na każdym etapie zlecenia, wykonujemy montaż według przygotowanych planów. Jesteśmy precyzyjni i uważni. Zapraszamy do kontaktu!

Wykonujemy zarówno instalacje zewnętrzne jak i wewnętrzne.Montujemy separatory,studzienki betonowe i plastykowe.Zajmujemy się też naprawą i renowacją starych instalacji.Do prac na zewnątrz posiadamy cały niezbędny sprzęt,koparkę,zagęszczarke gruntu,jesteśmy również w stanie dostarczyć prefabrykaty betonowe w postaci studzienek,dystansów,pojedynczych kręgów oraz wszelkiego rodzaju włazy.Instalujemy też klapy burzowe.Instalacje wewnętrzne wykonujemy z tradycyjnych rur PVC oraz na życzenie klienta rurami niskoszumowymi.Wymieniamy piony oraz przykanaliki tzn. od pionu do poszczególnych urządzeń.Przy instalacjach kanalizacyjnych ogromne znaczenie ma dobór średnic,zachowanie spadków oraz nie stosowanie kształtek o bardzo ostrych kątach gdyż powoduje to osadzanie się zanieczyszczeń oraz pózniejsze problemy przy próbach udrażniania lub inspekcji TV.Obligatoryjnie do podłączenia pralki,zmywarki lub umywalki można stosować średnice fi 32,my jednak nie schodzimy poniżej fi 50 z powodu zbyt małej jednak naszym zdaniem przepustowości tej średnicy.Instalacje te montujemy kompleksowo to znaczy wykuwamy bruzdy pod rury,punktowo je hakujemy lub łapiemy zaprawą. Usługi hydrauliczne Kraków