• ul. Prof. Michała Bobrzyńskiego 19
    Kod pocztowy: 30-348 Kraków

  • Telefon: +48 798 778 419
    e-mail: instalmax@onet.pl

  • Godziny otwarcia:
    Pon - niedz: 8:00 - 22:00

Instalacje CO

Działamy skutecznie po to, by wadliwy montaż nie powodował zapowietrzania instalacji. Jak do tego doprowadzamy? Montujemy bez wad!

Instalacje centralnego ogrzewania

Od lat zajmujemy się montażem instalacji centralnego ogrzewania. Hydraulik Kraków dojedzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc specjalisty!

Zimne grzejniki, wtedy gdy powinno być ciepło? Rdzewienie metalowych części? To tylko dwa skutki źle przeprowadzanego powietrza. Czas eksploatacji jest także ważne, jednak wszystko, co poprawnie założone, będzie się sprawdzało nawet, gdy korzysta z tego osoba początkująca.

Centralne ogrzewanie to temat rzeka. Montujemy różne systemy, wymagające przepływu wody. Mamy doświadczenie w montażu ogrzewania podłogowego, czy ściennego. Zakładamy rozmaite rodzaje grzejników, będące elementem klasycznych systemów np. w bloku mieszkalnym.

Wodę można wykorzystać na co dzień w różnoraki sposób. Zlecenie wykonania instalacji specjalistom, powoduje potem mniej kłopotów, daje gwarancje pogotowia hydraulicznego w razie awarii. Mamy wielu zadowolonych Klientów na terenie Krakowa.